Novinky

Zažite vzrušenie zo spoločnej jazdy s nadšencami Ducati po celom svete

We Ride As One: Otvorenie sezóny 2023 - Galéria

24.04.2023

Naštartujte svoje motory a pridajte sa k nám na druhé vydanie seriálu We Ride as One 6. mája!

Stante sa súčasťou celosvetového stretnutia s tisíckami nadšencov Ducati, ktorí sa spoločne vydajú na cesty, počnúc od ich miestnych predajcov, aby naplnili každé mesto vášňou Ducati. Ducatisti budú jazdiť súčasne po celom svete a zdieľať fotografie z celého sveta, ktoré najlepšie reprezentujú ich mesto.

Ako sa zúčastniť
6. mája pozývame všetkých Ducatistov z celého Slovenska, aby prišli k svojmu najbližšiemu dealerovi Ducati Slovensko a spoločnou jazdou otvorili sezónu pre rok 2023.

Pripojte sa ku všetkým Ducatistom a fanúšikom značky Ducati na burácajúcej akcii. V sobotu 6. mája 2023 naštartujte svoje dvojkolesové talianky a vyberte sa k svojmu dealerovi Ducati, aby sme v čo najväčšom počte mohli osláviť našu spoločnú vášeň!

 

Ducati Banská Štiavnica: U nás v Ducati Banská Štiavnica sme si pre vás, v tento celosvetový deň Ducati, pripravili bohatý program, môžete sa tešiť na: Nové modely motocyklov Ducati pre rok 2023, Špeciálnu zľavu na oblečenie a doplnky,OPEN SERVICE,Občerstvenie a Spoločnú jazdu ku geografickému stredu Európy.

 

Ducati Bratislava: V sobotu 6.5.2023 vás pozývame k nám, aby sme spolu mohli otvoriť tohtoročnú sezónu. K otvoreniu sezóny budú k dispozícii aj naše DEMO motocykle. Po predstavení noviniek pre rok 2023 sa spolu vydáme na skupinovú jazdu s viacerými zastávkami (Ducati Bratislava - Pezinská Baba (Motel na vrchu) + malé občerstvenie - Pernek - Kuchyňa (spoločný obed v reštaurácii Picerka pod Vysokú) - Ducati Bratislava). Tešíme sa na vás.

Ducati Prešov: Nenechajte si ujsť bohatý program! V sobotu 6.5.2023 vám o 9:00 v Ducati Prešov predstavíme nové modely a o 10:00 sa vydáme na spoločnú jazdu. Počas tohto dňa sme si pre vás pripravili občerstvenie, open servis (ľahké úkony s diagnostikou zdarma) a zľavu na oblečenie až do výšky 25% na vybrané druhy tovaru.

Ducati Slovakia Cup, letisko Trenčín: Celosvetový deň oslavy spoločnej vášne Ducati môžete v sobotu 6.5.2023 zažiť aj spolu s najviac temperamentnými modelmi tejto značky a ich jazdcami na Grand prix v Trenčíne, ktorá sa bude konať na letisku Trenčín. Počas pretekov Ducati Slovakia Cup budete mať možnosť vidieť závodné superbiky rôznych vekových a výkonostných kategórii, ktoré sa spolu stretnú v neštandardnom závode konzistentnosti jazdy. 

Nezabudnite zdokumentovať svoju jazdu a podeľte sa s nami o svoje skúsenosti na Instagrame označením @ducatislovakia. Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme a budeme zdieľať vaše príspevky s komunitou Ducati. Tešíme sa na vás!

#WeRideAsOne

Uložte si dátum 6.5.2022 a o 9:00 sa všetci pridajte k nám!