Novinky

Štýl Ducati: kolekcia 2023 postupne prichádza do obchodov

01.03.2023

Nová kolekcia oblečenia Ducati 2023, predstavená na medzinárodnej výstave EICMA, bude čoskoro dostupná v obchodnej sieti predajcov a online. Produkty sú určené pre všetkých nadšencov a motorkárov, ktorí chcú žiť svoju vášeň štýlovo a jedinečne, bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a pohodlia.

Položky navrhované v kolekcii oblečenia sú koncipované a navrhnuté tak, aby ešte viac spríjemnili zážitok z jazdy na motorkách z Borgo Panigale. Kolekcia Ducati 2023 - predstavená počas svetovej premiéry Ducati 2023 - dokáže uspokojiť potreby všetkých motocyklistov, od tých, ktorí uprednostňujú adrenalínovú jazdu na okruhu na Panigale V4 R, až po tých, ktorí radi, či už sami alebo vo dvojici, cestujú po svete napríklad na Multistrade V4 Rally.

Široký výber poskytujú kolekcie oblečenia Racing, Sport, Touring, Urban a Sportswear, pričom všetky sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov, dôrazom na výkon a detail. Kolekcia oblečenia Ducati 2023 sa vyznačuje exkluzívnym a rafinovaným dizajnom, ktorý je výsledkom spolupráce medzi Aldom Drudi a Centro Stile Ducati, v kombinácii s know-how lídrov v odvetví, ktorí sa podieľajú na technickom dizajne.

Prvou novinkou tohto roka je určite prítomnosť jedinej grafickej témy v rámci kolekcie Ducati Corse. Odkaz na tri odtiene červenej, ktoré sú prítomné v dizajne MotoGP, dodáva celej kolekcii jednotnosť, ktorá bola vždy ideálna pre tých, ktorí hľadajú energický a dynamický štýl priamo z tratí.

Hlavným protagonistom kolekcie Sport je bunda Fighter C2. Rovnováha medzi mäkkou hovädzou kožou a strečovou technickou tkaninou dáva pohodlie a ľahkosť tomuto odevu exkluzívne navrhnutému Dainese pre Ducati, je určený na športovú jazdu, ale je vynikajúci aj do mesta.

Pre cestovateľov na dlhé vzdialenosti, ktorí jazdia na motorke za každého počasia, kolekcia Touring vynovila oblečenie Strada C5, teraz vylepšené o nové modulárne riešenia, ako je napríklad možnosť zohriatia alebo vetrania, aby sa lepšie prispôsobili vonkajším teplotám. Oblečenie Strada C5, dostupné v pánskom aj dámskom prevedení, pripomína farby novej Multistrady V4 Rally pre dokonalú integráciu medzi motorkou a motorkárom.

A napokon, kolekcia Sportswear je venovaná všetkým, ktorí chcú prežiť svoju vášeň pre výrobcu Borgo Panigale nielen na dvoch kolesách, ale aj v bežnom živote, nadčasová kolekcia oblečenia a doplnkov značky Ducati a Ducati Corse je vhodná na každú príležitosť. Navyše, pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať fandenia Reds of Borgo Panigale v pretekárskej sezóne 2023, ktorá sa práve začína, je stále možné doplniť vzhľad pravého Ducatistu najnovšími tričkami, ktoré sú venované víťazstvám Francesca Bagnaiu a Alvara Bautistu v majstrovstvách sveta MotoGP a WorldSBK.

Nové položky Ducati Apparel budú postupne dostupné v sieti autorizovaných predajcov a na webovej stránke ducati.sk/eshop

#DucatiApparel #Ducati2023