Novinky

Nové Ducati Monster

03.12.2020

Ducati predstavuje nový Monster

 

Webová séria Ducati World Première sa skončila piatou a poslednou epizódou, v ktorej výrobca motocyklov Borgo Panigale predstavil nový Monster. Motocykel, ktorý ovplyvnil históriu Ducati ako máloktorý motocykel. Ide o najpredávanejší model vôbec: od jeho predstavenia sa vyrobilo viac ako 350 000 kusov.

Nový Monster reprezentuje celú podstatu Ducati v čo najľahšej, najkompaktnejšej a najesenciálnejšej podobe. Vyčítať sa to dá už z názvu: Monštrum, nič iné.
Princíp je pôvodný z roku 1993: má športový motor, no ideálny pre jazdu na ceste, pričom je kombinovaný s rámom odvodeným od Superbike. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa bavili. Každý deň.

Pre zaistenie maximálnej zábavy bola pri tvorbe nového monštra venovaná veľká pozornosť redukcii hmotnosti. Podvozok, prvky príslušenstva a nadstavby boli od základu prepracované tak, aby vytvorili kompaktný a ľahký motocykel, ktorý je ideálny na každodenné aj športové použitie.

Nový Monster je k dispozícii vo farbách Ducati Red a Dark Stealth s čiernymi kolesami, Aviator Grey s kolesami GP Red. Pre tých, ktorí chcú motocykel s ešte športovejším imidžom, je štandardne k dispozícii verzia Plus v rovnakých farbách s aerodynamickým čelným sklom a krytom sedadla spolujazdca.

Monster bude u predajcov Ducati k dispozícii od apríla 2021.

 

 

Piata epizóda Ducati World Première

 

Viac informácií na ducati.com