Novinky

Nová Multistrada V4 je už na ceste!

14.10.2020

Ducati oznamuje začatie výroby prvého motocykla na svete vybaveného prednou a zadnou radarovou technológiou: nová Multistrada V4

 

Výroba modelu Multistrada V4 sa začala v továrni Ducati v Borgo Panigale: prvý motocykel využívajúci prednú a zadnú radarovú technológiu. Tieto Multistrada V4 známky epochálny zlom pre výrobcu motocyklov Bologna založené na a bude oficiálne predstavený na 4. novembra.

Už štvrtú generáciu modelu Multistrada vyvinula spoločnosť Ducati nový, ľahký a kompaktný motor V4, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám potrebným pre „dobrodružné“ použitie, bez toho, aby zanedbával emócie a športovosť. Kompletný redizajn umožnil dosiahnuť rekordné intervaly údržby pre svet dvoch kolies. Všetky podrobnosti o tomto novom motore budú zverejnené 15. októbra.

Sledujte náš FB pre ďalšie informácie o novom modeli. 15. októbra uvoľní Ducati informácie o novom motore. Celkové odhalenie modelu je v pláne na 4. november 2020. Motocykel bude dodávaný v niekoľkých verziách výbavy. V Českej republike sa prvé Multistrady V4 objaví v decembri 2020.