Novinky

Nová Multistrada V4

05.11.2020

Nová Multistrada V4

 

Vládnite všetkým cestám
Nech sa už so svojou novou Multistradou V4 vydáte na ktorúkoľvek cestu, či už je to asfalt alebo štrk, piesok alebo skaly, budete sa cítiť pohodlne. V každom okamihu vašej jazdy zažijete potešenie z úplnej kontroly.

Štvrtá generácia vozidla Multistrada je všestrannejšia a jazdí sa s ňou jednoduhšie, ako kedykoľvek predtým. Sport, Travel, Enduro a Urban: štyri dokonale vyvážené duše, vďaka ktorým je jazda na novej Multistrada V4 efektívna a zábaná za každých jazdných podmienok.

 • Šport
  Nezameniteľná osobnosť Ducati
  Štvrtá generácia Multistrada vám poskytne športovú a vzrušujúcu jazdu v zákrutách, vďaka ľahkosti a kompaktnosti, s výkonom 170 HP nového modelu V4 Granturismo.
   
 • Cestovanie
  Jeden a pól krát hravo okolo sveta
  Nová Multistrada V4, pripravená na dlhé cesty vďaka navigátoru, ktorý je možné sledovať na palubnej doske, a inovatívnemu radarovému systému pre jazdu, ktorý vám ponúkne vynikajúci jazdný komfort. Prvý dôležitý interval údržby bude až po 60 000 km.
   
 • Enduro
  Navrhnuté na prekonanie akejkoľvek prekážky. Sama od seba.
  S novou Multistrada V4 je zábava, aj keď asfalt končí .To vďaka veľkej svetlej výške, elektronickému odpruženiu, prekvapivej plynulosti a svojim tvarom určeným aj na jazdu v stoji.
   
 • Urban
  Pripravený, svižný a prepojený. Ako ty.
  Navrhnuté pre ľahké manévrovanie pri nízkej rýchlosti. Pohodlné pri každodennom používaní aj vďaka nastaviteľnému sedadlu.

Dizajn
Forma nasleduje funkciu. Dizajn novej Multistrada V4 dosahuje dokonalú rovnováhu medzi funkčnosťou a talianskym dizajnom. Štýl formovaný priamo robustnosťou, aerodynamickými inováciami a snahou o maximálne pohodlie.
 

Viac informácií na ducati.com