Novinky

Vždy pripravená, bez ohľadu na trasu a cieľ.

Multistrada V4 S Grand Tour

19.09.2023

Tour your way: pohodlie a všestrannosť, nulové kompromisy: nová Multistrada V4 S Grand Tour je vždy pripravená urobiť z vašej cesty nezabudnuteľný zážitok.

Užite si cestu.

Multistrada V4 S Grand Tour má všetko, čo potrebujete na objavovanie sveta s úplnou kontrolou a maximálnou slobodou. Zažite maximálny pôžitok vašej cesty.

 

Touringové doplnky ako štandard
Vy si vyberiete destináciu. A Multistrada V4 S Grand Tour sa postará o zvyšok, vrátane všetkého, čo na cestovanie potrebujete.

 

Štvrtá generácia Multistrady
Dvadsať rokov od prvej Multistrady. Každá generácia má svoje inovatívne nápady a technológie. Užite si funkčnú všestrannosť najnovšieho prírastku do rodiny, vášho ideálneho spoločníka bez ohľadu na to, aký typ cestovateľa ste.

 

Pokročilá technológia

V4 Granturismo, intervaly údržby 60 000 km, predný a zadný radar a najmodernejšia elektronika: to sú všetky inovácie modelu Multistrada V4, s novým dizajnom.

 

Narodená pre cestovanie.

Objavte množstvo detailov, vďaka ktorým je Multistrada V4 S Grand Tour ideálnym spoločníkom na cesty, pripraveným predstaviť vám jedinečné zážitky.

 

Cestujte štýlovo.

Či už jazdíte alebo si dávate prestávku, špeciálne oblečenie navrhnuté a určené pre jazdu na Multistrade vám poskytne nezameniteľný vzhľad a dokonalú rovnováhu medzi funkčnosťou a štýlom.


Kontaktovať dealera