Novinky

Výkonnejšia a exkluzívnejšia ako kedykoľvek predtým.

Multistrada V4 RS

19.10.2023

Choose it all: desmodromický motor, suchá spojka a exkluzivita v každom detaile. Multistrada V4 RS: motocykel bez kompromisov.

Nekonečná exkluzivita.

Multistrada nebola nikdy športovejšia. DNA pretekára vložila Ducati do najnovšieho prírastku rodiny v roku, keď Multistrada oslavuje dvadsiate výročie. 

 

Racing DNA
Vzrušujúci pocit zo športovej jazdy vďaka motoru Desmosedici Stradale, suchej spojke, sofistikovaným technológiám a  pretekárskym komponentom.

 

Dokonalá v každom detaile
Od titánového rámu až po športovo orientovanú zadnú časť, od vzhľadu až po prestížne komponenty, každý detail odráža jej osobnosť, estetiku a jedinečný výkon.

 

Extrémne, aj v pohodlí
Kombinuje všetko to vzrušenie z Desma so všetkým potešením z Multistrady. Vďaka radarovej technológii a bočným kufrom, ktoré sú k dispozícii ako príslušenstvo, je Multistrada V4 RS motocyklom pre tých, ktorí neprijímajú žiadne kompromisy.

 

Nezostane bez povšimnutia.

Exkluzívny dizajn so špeciálnou farbou Iceberg White, červenými vložkami a vylepšenými grafickými prvkami inšpirovanými MotoGP zaisťuje, že Multistrada V4 RS je skutočným vykrádačom všetkých scén.

 

Ten luxus, keď si nemusíte vyberať.

Či už ste na ceste za vzrušením, alebo na ceste za nezabudnuteľnými zážitkami, Multistrada V4 RS posunie váš zážitok do novej dimenzie exkluzivity.

 

 


Kontaktovať dealera