Novinky

Špeciálna pamätná verzia najkultovejšieho naháča. Pre jedného z najväčších vodičov a pretekárov všetkých čias.

Monster Senna

16.05.2024

Legends Ride On: Monster Senna je viac než zberateľský kúsok, je to symbol energie, vášne a legendárnej farebnej kombinácie. Pocta šampiónovi, ktorý sa zapísal do histórie a zanechal nezmazateľnú stopu v srdciach svojich nespočetných fanúšikov. 

Jeho Monster. Jeho Legenda.

Špeciálna verzia najikonickejšieho naháča, ktorého bol Ayrton Senna jedným z prvých majiteľov. Limitovaná séria iba 341 kusov, ako pocta pamiatke 3 svetových titulov a 41 prvých miest.

 

Dizajn
Pamätné farebné prevedenie inšpirované legendárnou helmou. Nezameniteľná žltá, zelená a modrá farba brazílskeho esa spolu sfarbujú brzdové strmene, sedadlo a štítky kolies.

 

Exkluzivita
Limitovaná séria 341 kusov so sériovým číslom a certifikátom originality. Exkluzívne doplnky: nastaviteľný tlmič riadenia Öhlins, kované hlinikové ráfiky a karbónové prvky.

 

Racing spirit

Monster Senna je oslavou pretekárskeho ducha, použité doplnky kombinujú športovú jazdu, výkon a jazdné vlastnosti. Hmotnosť je o 4kg nižšia voči štandardnej verzii 

 

Do detailu.

Každý detail na Monster Senna odráža neustálu snahu o dokonalosť, charakteristickú črtu pretekára, ktorý nenechal nič na náhodu, či už na trati alebo mimo nej. 

 

Pocta velikánovi.

Monster Senna je motocykel, ktorý oslavuje vášeň a emócie Sennovej pretekárskej kariéry. Je to pocta prekypujúca energiou a pozitivitou, ktorá pripomína jeho ducha s rvonakou eufóriou, akú priniesol Senna na trať. 


Kontaktovať dealera