Novinky

Prvý jednovalcový Supermotard od Ducati.

Hypermotard 698 Mono

02.11.2023

Live.Play.Ride. Nasadni a popusti uzdu zábave. Nový Hypermotard 698 Mono je prvým jednovalcovým Supermotardom od Ducati, skutočný "fun-bike" zrodený s jediným cieľom - ovládnuť zábavu.

Ideálna kombinácia pre prvotriednu zábavu.

Štýl, výkon a jazdené vlastnosti. Ideálne kombo, ktoré vo vás zanechá jedinú myšlienku, užiť si s Hypermotardom 698 Mono každú voľnú chvíľu maximálnou zábavou.

 

Superquadro Mono
Superquadro Mono s objemom 659 cm3 s desmodromickým časovaním je najsofistikovanejším a najvýkonnejším jednovalcovým cestným motorom, aký bol kedy vyrobený. Vo svojej kategórii je schopný dosiahnuť najvyššie otáčky.

 

Štýl Motard
Agresívny, jednoduchý a kompaktný vzhľad typický pre race-ready supermotard.

 

Technológia zo superbikov 
Maximálny výkon je dosiahnutý použitím technológii zo sveta Panigale (motor, rám a elektronika).

 

Bad, Beautiful and Epic. 

Nový Hypermotard 698 Mono bude dostupný aj pre držiteľov vodičského oprávnenia skupiny A2, 35 kW verzia motora Superquadro Mono má 43,5 k pri 6250 ot./min a 5 kgm maximálneho krútiaceho momentu pri 5750 ot./min. Aj v limitovanej verzií si užijete všetkú zábavu, ktorú tento motocykel vie ponúknuť. 

 

Hype s novým štýlom.

Nový štýl s legendárnym vibe. S kolekciou dizajnovanou Aldo Drudi, vyrobenou Spidi a exkluzívne venovanej modelu Hypermotard 698 Mono budete všade rozpoznateľný.

 

 


Kontaktovať dealera