Novinky

Objavte akcie a podujatia organizované Ducati Slovakia.

Ducati Events

04.03.2024

Ducati Events: Objavte akcie a podujatia organizované Ducati Slovakia.

Objavte pravú vášeň a plný potenciál talianskych motocyklov značky Ducati prostredníctvom rôznych typov eventov: okruhové dni, testovacie jazdy, jazdecké kurzy a mnoho iných zážitkov na dvoch kolesách.


REGISTRÁCIA


Ducati Days 2024
Zažite jazdu na okruhu! Dvojdňová akcia na okruhu Slovakia ring.
Ducati Slovakia vám s veľkou radosťou aj tento rok prináša možnosť zážitku z jazdy na okruhu počas DUCATI DAYS 2024, dvojdňovej akcie na okruhu Slovakia ring. Pozývame všetkých majiteľov a priaznivcov značky Ducati, priateľov, známych, ako aj majiteľov a jazdcov všetkých značiek! Počas dvoch júnových dní budeme jazdiť na slovenskom okruhu Slovakia ring v Orechovej Potôni.
Termín:
Od 12. Júna do 13. Júna 2024

 

 

Travel Adventure
Trojdňový jazdecký kurz určený pre nadšencov dobrodružstva, ktorí sa chcú naučiť všetky tajomstvá jazdy na ceste a v teréne. Objavte doposiaľ nepoznané zážitky a nové spôsoby jazdy na vašej Ducati. 
Trojdňové podujatie sa koná v krásnom prostredí Donovalov, kde budú mať účastníci príležitosť naučiť sa rôzne techniky jazdy prostredníctvom sústredených teoretických lekcií a vzrušujúcich jazdeckých kurzov.
Nesporné hviezdy tohto kurzu sú: Multistrada a DesertX, ale na svoje si prídu aj ďašie modely, ako: Monster, Streetfighter, Diavel a Scrambler.
Termín:  
Od 7. Júna do 9. Júna 2024

 

Ducati Season Opening 2024
We Ride As One: Otvorenie sezóny 2024. Naštartujte svoje motory a pridajte sa k nám na tretie vydanie seriálu We Ride as One 4. mája 2024!
Staňte sa súčasťou celosvetového stretnutia s tisíckami nadšencov Ducati, ktorí sa spoločne vydajú na cesty, počnúc od ich miestnych predajcov, aby naplnili každé mesto vášňou Ducati, a otvorte spolu s nami sezónu 2024.
Termín:  
4. Máj 2024