Novinky

Seriál testovacích jázd motocyklov Ducati

Ducati Slovakia Tour 2023

10.05.2023

Ducati Slovakia Tour 2023


Ducati Slovakia Tour: seriál testovacích jázd na motocykloch značky Ducati. Pozývame všetkých vášnivých motorkárov a priaznivcov značky Ducati na Ducati Slovakia Tour 2023, testovacie jazdy talianskych Ducatiek k slovenským dealerom Ducati. Okrem testovacích jázd sme si pre vás tento rok pripravili aj špeciálne akcie.

Ducati Day23

Slovakia ring, Orechová Potôň: Pozývame vás na DUCATI DAY 2023, ktorý sa bude konať vo štvrtok 18. mája 2023 na okruhu Slovakia ring v Orechovej Potôni. Počas tohto dňa máte možnosť vyskúšať vašu Ducatku na okruhu v rámci celodenných jázd, a okrem toho aj iné modely značky Ducati. Historicky prvýkrát sa tento rok na okruhu Slovakiaring počas Ducati Day23 uskutoční aj Racetrack Experience - 10 Panigale, 4 leveli. Čaká vás skvelý zážitok v podobe pretekov Ducati Slovakia Cup a prehliadky trate Open Family Race.

Ducati Prešov

Ducati Prešov: V sobotu 27. mája 2023 budete mať, v Ducati Prešov (predajňa spoločnosti AUTO100, s.r.o.), možnosť otestovať vybrané modely motocyklov Ducati. Testovacie jazdy budú prebiehať formou spoločných jázd spolu s inštruktorom. 

Pre viac informácii a registráciu testovacích jázd kontaktujte dealera Ducati Bratislava.

Ducati Banská Štiavnica

Ducati Banská Štiavnica: Skúšobné jazdy nových modelov motocyklov Ducati sa uskutočnia v sobotu 3. júna 2023 v Ducati Banská Štiavnica. Môžete sa tešiť na nový Diavel V4, Multistradu V4 Rally, DesertX, ako aj Monster+ a Multistradu V4 S. Tešíme sa na vás!

Ducati Bratislava

Ducati Bratislava: Zavŕšenie seriálu testovacích jázd Ducati pre rok 2023 v dňoch od 22. do 23. júla 2023 u dealera Ducati v Bratislave. 

Pre viac informácii a registráciu testovacích jázd kontaktujte dealera Ducati Bratislava.

Adventure Experience

Hotel Galileo, Donovaly: Nový level, zažite dobrodružstvo. Trojdňové podujatie určené pre nadšencov dobrodružstva, ktorí sa chcú naučiť všetky tajomstvá jazdy na ceste a v teréne. Účastníci budú mať príležitosť naučiť sa rôzne techniky prostredníctvom lekcií a vzrušujúcich jazdeckých kurzov. Nesporné hviezdy tohto kurzu: úplne nová Multistrada V4 Rally spolu s Multistradou V4 S a DesertX. Viac informácii už čoskoro.

 

WE ARE DUCATI. WE RIDE AS ONE.