Novinky

Diavel V4: viac štýlu vďaka doplnkom Ducati Performance

23.02.2023

Diavel V4, hviezda šiestej epizódy svetovej premiéry Ducati 2023, s možnosťou výbavy Style, Sport a Touring paketu pre zvýraznenie duše svalnatého cruisera Ducati.

Vďaka svojmu vycibrenému štýlu, svalnatým a elegantným líniám je nový Diavel V4 v skutočnosti dokonalou syntézou medzi športovým naháčom a svalnatým cruiserom: vplyvný dizaj, ako aj efektívna a pohodlná jazda. Diavel V4 si získa motorkárov svojou agilitou a manévrovateľnosťou, ale aj jeho výraznými schopnosťami vhodnými na cestovanie na stredné vzdialenosti, a to vďaka veľkému pohodliu pre jazdca a spolujazdca.

Paket Sport obsahuje výber príslušenstva navrhnutého na zvýraznenie silného a svalnatého charakteru Diavelu V4. Hliníkové viečko nádrže si zachováva svoj pôvodný vzhľad v priebehu času vďaka vysokokvalitnému eloxovaniu a je vybavené systémom proti neoprávnenej manipulácii s kľúčom Ducati, ktorý zaručuje dokonalú kombináciu bezpečnosti, funkčnosti a štýlu.

Karbónový predný blatník a kryt nádrže, spolu s hmologovaným krytom výfuku, ktorý dopĺňa výbavu, sú detaily umocňujúce eleganciu tohto svalnatého cruisera. Diavel V4 je potom ďalej vylepšený paketom Style, ktorý pozostáva zo zadného karbónového blatníka a série doplnkov Ducati by Rizoma, ako sú páčky, zrkadlá, kryty nádržky brzdovej a spojkovej kvapaliny a uzáver plniaceho hrdla oleja z hliníkovej zliatiny.

Veľký vplyv majú predné brzdové strmene červenej alebo čiernej farby vytvorené v spolupráci s Brembo. Tieto strmene zachovávajú brzdné vlastnosti štandardných strmeňov, ale sú upravené špeciálnou farbou, ktorá je odolná voči vysokým teplotám. Charakter, kvalita a starostlivosť o dizajn sa spájajú v ideálnom doplnku, vďaka ktorému je Diavel ešte ikonickejší.

Paket Touring je venovaný Ducatistom, ktorí si chcú jazdu na Diaveli V4 maximálne vychutnať. Sada vyhrievaných rukovätí, pár polotuhých bočných kufrov a operadlo spolujazdca maximalizujú pohodlie, takže jazdec a spolujazdec si môžu počas cesty užívať každú zákrutu a každý pohľad. Bočné kufre sa montujú na integrované nástavce, čím zachovávajú estetiku a štylistickú čistotu Diavelu.

Kované hliníkové kolesá, ktoré sa vyznačujú ultramoderným dizajnom a elegantným, rafinovaným povrchom, zvyšujú estetiku aj dynamiku Diavelu V4. Rozmery zodpovedajú štandardným, teda 3,50"x17" a 8,00"x17".

#DareToBeBold