Novinky

Ako nikdy predtým.

Diavel for Bentley

08.12.2023

Dare to astonish: Nová spolupráca vytvára majstrovské dielo na dvoch kolesách. Výnimočné spojenie odvahy a elegancie, pôvabu a inovácie, ktoré nanovo definuje pravidlá štýlu a exkluzivity.

Limitovaná edícia 500 + 50 kusov. 

Diavel for Bentley je inšpirovaný exkluzívnym Bentley Batur a postavený na základe Diavel V4. Motocykel je vyrobený ako limitovaná a číslovaná edícia len 500+50 kusov.
Okrem 500 jednotiek Diavel for Bentley bude na objednávku vyrobených 50 jednotiek Diavel for Bentley Mulliner, ktoré budú vyhradené pre klientov Bentley. Spolu s dizajnérmi Ducati si títo klienti budú môcť svoj motocykel ešte viac prispôsobiť.

 

Bentley Batur
Inovatívny a exkluzívny dizajn Diavel for Bentley je inšpirovaný elegantnými a sofistikovanými líniami Batur, ktorý predvída budúci štýl Bentley.

 

Zelená farba Skarabeus
Sofistikovaná a rafinovaná farba Scarab Green je súčasťou palety farieb Bentley a pripomína zelenú, ktorú tradične používajú britské pretekárske autá.

 

500 + 50 Mulliner
Okrem 500 jednotiek Diavel for Bentley bude na objednávku vyrobených 50 jednotiek Diavel for Bentley Mulliner, ktoré budú vyhradené pre klientov Bentley.

 

Zo štyroch na dve kolesá. 

Diavel for Bentley vyniká precíznym dôrazom na štýl, ktorý čerpá z Bentley Batur, a to aj v malých detailoch. Pokiaľ ide o dizajn, jedným z kritérií štýlu britského výrobcu je princíp „odpočívajúcej beštie“, kľúč pre vývoj čistých línií oboch vozidiel.

Honosný štýl Diavel for Bentley. 

Pre majiteľov Ducati for Bentley je vyhradená exkluzívna a elegantná kolekcia oblečenia pozostávajúca z prilby a koženej bundy, ktorá ladí s farbou motocykla.