Novinky

Rýchly a jednoduchý spôsob, ako zostať vždy v spojení so svetom Ducati!

Aplikácia MyDucati

13.03.2023

Aplikácia MyDucati je váš privilegovaný prístup do sveta Ducati. Kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate, môžete si pozrieť všetky informácie o svojej Ducati, nájsť najbližšieho predajcu a uložiť si ho ako obľúbeného pre rýchly kontakt.

Budete mať prístup k histórii servisných úkonov, databáze plánovaných servisov a budete v reálnom čase informovaní o dostupných aktualizáciách a kampaniach. Dostanete informácie o nových službách, ktoré sú vyvíjané špeciálne pre vás, ako aj o nadchádzajúcih podujatiach.

V aplikácii môžete zároveň zdieľať svoju vášeň s miestnym D.O.C. a komunitou Ducati.

Do aplikácie sa viete prihlásiť prostredníctvom vášho účtu MyDucati. Ak účet MyDucati ešte nemáte, rýchlou registráciou si môžete váš profil jednoducho vytvoriť.

 

 

Profil

Vytvorte si profil a uistite sa, že sú vaše údaje úplné a aktuálne, aby ste z aplikácie My Ducati vyťažili maximum. Čím viac sa o vás dozvieme, tým lepšie zážitky a nové skúsenosti vám vieme ponúknuť. Spravujte svoje nastavenia ochrany osobných údajov a prispôsobte svoje preferencie, aby sme vás mohli zapojiť do všetkých aktivít, ktoré vás zaujímajú.

Garáž

S aplikáciou MyDucati viete spravovať motocykle vo svojej online garáži, prezerať si dostupnú dokumentáciu a mať vždy so sebou kartu Ducati, váš oficiálny doklad Ducati. Vytvorte si motocykel svojich snov a uložte si ho vo svojich konfiguráciách, aby ste si ho mohli kedykoľvek pozrieť, alebo zdielať so svojimi priateľmi a predajcom.

Servis

Rýchlo a jednoducho pristupujte k histórii vykonaných servisných úkonov, zobrazte si najbližší naplánovaný servis a získajte informácie v reálnom čase o dostupných aktualizáciách a prípadných zvolávacích akciách.

Predajca

Na základe vašej polohy môžete v aplikácii nájsť najbližšieho predajcu spolu s navigáciou do vami vybraného dealerstva. Vyberte si obľúbeného dealera, skontrolujte služby ktoré ponúka a jednoduchým kliknutím ho priamo kontaktujte.

Aktuality a Podujatia

Aplikácia MyDucati vám ponúka jedinečný obsah a exkluzívne ukážky. Zostante informovaní o všetkých novinkách Ducati a preskúmajte podujatia organizované vo vašej krajine a po celom svete.

Klub Ducati

Oficiálne kluby Ducati sú vstupnou bránou do sveta plného zážitkov, priateľstva a zábavy. Aplikácia MyDucati je najlepší spôsob, ako zdieľať svoju vášen a využiť všetky iniciatívy a výhody vyhradené členom DOC.