Novinky

Akcia #WeRideAsOne aj tento rok spojila svet dvoch kolies

06.05.2024

#WeRideAsOne: Prvá májová sobota sa aj tento rok niesla v znamení vášne a zábavy. Ducati v tento deň zvolalo na celom svete svojich nadšencov, aby všetci spoločne oslávili hrdosť z príslušnosti k veľkej rodine Ducatisti.

Tretia špeciálna edícia toho podujatia bola v tento rok príležistosťou zohriať motory a spoločne sa pripraviť na nadchádzajúce podujatia: Ducati Weekend, Ducati Day a World Ducati Week. Aj keď sa odpočítavanie zo dňa na deň skracuje, lístky na tieto podujatia sú už k dispozícii!

Na Slovensku sa akcia WeRideAsOne od jej prvého ročníka etablovala ako jedinečný formát svojho druhu a stala sa pevnou udalosťou v kalendári každého Ducatistu, ktorá sa koná pravidelne každý rok prvú májovú sobotu s cieľom vytvoriť pre každého účastníka a diváka nezabudnuteľný deň, tento rok tomu nebolo inak. Oficiálny predjacovia Ducati Slovakia sa so svojimi zákazníkmi, priateľmi a nadšencami zaradili k viac ako 18 000 Ducatistom z viac ako 50 krajín z celého sveta, aby spolu oslávili spoločnú vášen a v tento špeciálny deň zaplavili ulice červenou farbou Ducati. Spoločne vytvorené cestovné plány, individuálne programy a testovacie jazdy zaručili zážitok plný zábavy v pravom štýle Ducati. Špeciálnym programom bolo odovzdanie Limitovanej Edície Panigale Racing & World Champion Replica 2023, konkrétne Panigale V4 Bagnaia 2023 World Champion Replica na Námestí Svätej Trojice v Banskej Štiavnici. 

Ducati aj tento rok prekonala geografické hranice a v jeden konkrétny deň spojila všetkých nadšencov Ducati z celého sveta do jednej veľkej rodiny

Touto akciou ale cesta emóciami Ducati nekončí. Ešte pred júlovým WDW máte možnosť ponoriť sa do dychberúcich zážitkov so svojou Ducati, tak na trati, ako aj na ceste a v ľahkom teréne počas Ducati Weekend, ktorý sa koná od Piatku 7. Júna do Nedele 9. Júna na Donovaloch a Ducati Day, ktorý sa koná od Stredy 12. Júna do Štvrtka 13. Júna na okruhu Slovakia ring.

Ste pripravení?

Viac infomácií o plánovaných akciách nájdete na stránke

events.ducati.sk