Nové Panigale V4 SP

Time Attack

Ducati rozširuje rodinu Panigale V4 predstavením novej (označenej poradovým číslom) verzie Panigale V4 SP, ktorá potvrdzuje návrat po mnohých rokoch začiatočné písmena „SP“ (Sport Production) pri výrobe superšportového motocykla Ducati.

Táto skratka, ktorá bola predstavená po prvýkrát na legendárnom Ducati 851, identifikovala verzie, ktoré tvorili základ pre vývoj závodných špeciálov používaných v Majstrovstvách športu pri výrobe, predchodcu súčasného Superstocku.

Aj dnes sa v Ducati používa skratka „SP“, ktorá označuje motocykel so špecifickým technickým vybavením, vďaka ktorému je na trati rýchlejšia.

Sledujte 3. epizódu svetovej premiéry Ducati

Objavte všetko o novom modeli Panigale V4 SP, ktorý predstavil Alessandro Valia, oficiálny tester spoločnosti Ducati.

Farba

V matnej čiernej farbe s jasne červenými detailmi a odkrytou palivovou nádržou z lešteného hliníka
  • Winter test livery
VÝKON
157.5 kW (214 hp) @ 13,000 rpm
TOČIVÝ MOMENT
124.0 Nm (91.5 lb-ft) @ 9,500 rpm
SUCHÁ HMOTNOSŤ
173 kg (381 lb)
ŠTANDARDNÁ VÝBAVA
Ducati Power Launch (DPL), Ducati Quick Shift (DQS) hore / dole EVO 2, Full LED osvetlenie s denným svietením (DRL), Ducati Electronic Suspension (DES) EVO s odpružením Öhlins a tlmičom riadenia, tlačidlá rýchleho nastavenia, lítium- iónová batéria, ukazovateľ automatického vypnutia, rukoväte v závodnom štýle, kryt reťaze, kolesá z uhlíkových vlákien, predný blatník z uhlíkových vlákien, krídla z uhlíkových vlákien, nastaviteľné stupačky jazdca z hliníka s chráničom päty z uhlíkových vlákien, predstavec z hliníkového polotovaru s číslom motocykla.
ÚDRŽBA (KM / MESIACE)
12,000 km (7,500 mi) / 12 mesiacov
Zrieknutie sa zodpovednosti EURO 5
*Iba pre krajiny, kde platí norma Euro 5.
  • ďalšie novinky
Karbónové ráfiky

Karbónové disky kolies, o 1,4 kg ľahšie ako kované hliníkové, znižujú zotrvačnosť pri valení, vďaka čomu je motocykel výrazne živši a ľahší pri zmenách smeru.

Brzdové strmene Brembo Stylema R®

Brzdové strmene Brembo Stylema R® zaručujú vysoký brzdný výkon, ako aj výnimočnú konzistenciu výkonu aj počas dlhého použivania a bez zmeny chodu brzdovej páčky. Posuvné strmene sú ovládané radiálnym čerpadlom Brembo MCS, ktoré umožňuje rýchle nastavenie brzdného účinku.

Vybavenie

Výbavu modelu Panigale V4 SP dotvárajú nastaviteľné stupačky pre jazdcov z hliníka, ktoré umožňujú jazdcovi nájsť optimálnu polohu v sedle. A aj predný karbónový blatník.

Suchá spojka

Motor Desmosedici Stradale „SP“ je vybavený suchou spojkou, ktorá je nevyhnutná pre efektivitu na trati pri jazde na hranici limitu, a je spojený s koncovým pohonom s reťazou s rozstupom 520, ľahšou ako pri bežnej výrobe

Objavte modelový rad Panigale

Obráťte sa na predajcu

Ďalšie informácie o novom modeli Panigale V4 SP získate od najbližšieho predajcu.

Obráťte sa na predajcu